Zvolte službu
Modeláž nových gelových nehtů včetně kamuflážního gelu s výběrem francouzské barevné špičky, nebo také celogel dle výběru barvy.Modeláž se dělá na typy nebo na šablony a vydrží cca 3 týdny, poté se nehty remodelují.
1 100 Kč

Doplnění gelových nehtů se provádí po cca 3 týdnech od nové modeláže. Nejdříve se zbrousí stará modeláž na tenkou tloušťku a namodeluje se nový nehet s možností změny barev a zdobení.Takto upravené gelové nehty vydrží další cca 3 týdny.
800 Kč

Doplnění delších gelových nehtů, které zhruba jednou tolik přesahují nehtový okraj, jedná se převážně o špičaté delší nehty nebo také delší nehty tvaru coffin.Delší nehty vyžadují mnohem víc materiálu a také víc práce a zároveň i času.
950 Kč

Potažení přírodních nehtů gelem se dělá pro zpevnění a lesk bez prodloužení Vašeho přírodního nehtu. Modeláž probíha uplněstejně jako u nových gelových nehtů s výjimkou lepení typu nebo prodlužování nehtů na šablonu.
800 Kč

Gel-lak je velice populární metoda, kdy se na přírodní nehty aplikuje barevný gel-lak stejně jako lak klasický a následně se po vrstvách vytvrzuje v UV lampě,co zabezpečuje trvanlivost a nádherný lesk po dobu 14 -21 dní. Nejde sundat odlakovačem.
600 Kč

Nejprve se odstraní starý gel-lak, následně se na manikúrou připravené nehty aplikuje základní vrstva,1-2 barevné vrstvy a zafixuje se to leskem. Všechny vrstvy se vytvrzují v UV lampě, a tím Vám nehtíky vydrží krásné a lesklé po dobu 14 až 21 dní.
650 Kč

Parafínový zábal účinně napomáhá vstřebávání výživných látek aplikovaných na ruce. Do pokožky se vetře výživný krém a ruce se 3-4x ponoří do lázně,zabalí se do fólie a do rukavic cca na 5-10 minut. Gellak se provádí standartně.
800 Kč

Dezinfekční lázeň, úprava nehtů, úprava kůžiček, ošetření ztvrdlé kůže na patách a chodidlách, nanesení gellaku,výživný krém nebo hydratační pěna v léte.
900 Kč

Dezinfekce, opilování nehtů, úprava kůžiček, nanesení gellaku
700 Kč

Manikúra, nanesení gellaku + mokrá pedikúra, opilování nehtů, úprava kůžiček, ošetření ztvrdlé kůže na patách a chodidlách,výživný krém a nanesení gellaku.
1 500 Kč


Odstranění gelu nebo akrylu z nehtů, včetně klasické manikúry, tzn. zapilování tvaru a délky nehtů, ošetření kůžiček,nanesení posilujícího laku, výživný krém a olejíček na kůžičky
650 Kč

Voňavá manikúra pro ty, kteří nemají moc času a i přesto se chtějí nechat hýčkat luxusní přírodní kosmetikou ze slunného Toskánska.Postup: dezinfekce, úprava nehtů, lázeň, ošetření kůžičky, hydratace, spevňující podlak, výživný olejíček
500 Kč

Luxusní SPA manikúra: dezinfekce, úprava nehtů, ošetření kůžiček, peeling, hluboce vyživující maska, masáž, krém,spevňující podlak, barevný lak, výživný olejíček
750 Kč

P-Shine je přírodní technika úpravy nehtů.Ty jsou ošetřované speciální pastou zalešťující se do nehtového lůžka obsahující včelí vosk,mateří kašičku a křemičitou hlinku,která se těží v japonském moři. P–Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.
650 Kč

Parafínový zábal účinně napomáhá vstřebávání výživných látek aplikovaných na ruce. Do pokožky se vetře výživný krém a ruce se 3-4x ponoří do lázně,zabalí se do fólie a do rukavic cca na 5-10 minut. Manikúra se provádí standartně.
650 Kč

Dezinfekční lázeň, úprava nehtů, úprava nehtové kůžičky, změkčení a odstranění ztvrdlé kůže na patách, hydratační pěna,olejík na kůžičky
700 Kč

Manikúra pro muže, který chtějí míc hezké ruce s pěstěným vzhledem. Postup: dezinfekce, zkrácení a zapilování nehtů,ošetření kůžiček, leštění nehtů, olejík na kůžičky, hydratační krém.
500 Kč
Shrnutí rezervace
Senovážné náměstí 5, Praha - Nové Město
SSL pro bezpečnou rezervaci