Zvolte službu
Thajská tradiční masáž celého těla. Metodika práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacíchmanévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Délka 60 minut.
850 Kč

Thajská tradiční masáž celého těla. Metodika práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacíchmanévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Délka 90 minut.
1 050 Kč

Thajská tradiční masáž celého těla. Metodika práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacíchmanévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Délka 120 minut.
1 250 Kč

Tato masáž je na rozdíl od thajských tradičních masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu a věnují se více uvolnění svalového napětí.Nastolení psychické rovnováhy je samozřejmostí. Masáž celého těla – 60 minut.
950 Kč

Tato masáž je na rozdíl od thajských tradičních masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu a věnují se více uvolnění svalového napětí.Nastolení psychické rovnováhy je samozřejmostí. Masáž celého těla – 90 minut.
1 250 Kč

Tato masáž je na rozdíl od thajských tradičních masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu a věnují se více uvolnění svalového napětí.Nastolení psychické rovnováhy je samozřejmostí. Masáž celého těla – 120 minut.
1 450 Kč

Tato kombinace se skládá z 30 minut tradiční thajské masáže zad a 60 minut thajské olejové masáže celého těla.Je to nejoblíbenější masáž, kterou nabízíme.
1 200 Kč

Tato kombinace se skládá z 30 minut tradiční thajské masáže zad, 60 minut thajské olejové masáže celého těla a 30 minutreflexní masáže nohou.
1 600 Kč

Tato kombinace se skládá z 30 minut tradiční thajské masáže a 30 minut thajské olejové masáže speciálně zaměřená nazáda.
700 Kč

Thajská tradiční masáž speciálně zaměřená na záda a šíji. Délka 30 minut.
450 Kč

Thajská tradiční masáž speciálně zaměřená na záda a šíji. Délka 60 minut.
650 Kč

Thajská masáž hlavy, obličeje a paží v délce 30 minut.
450 Kč

Thajská masáž hlavy, obličeje a paží v délce 45 minut.
650 Kč

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží lýtek,a protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Délka 30 minut. Masáž není vhodná během těhotenství.
450 Kč

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží lýtek,a protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Délka 60 minut. Masáž není vhodná během těhotenství.
650 Kč
Shrnutí rezervace
Husova 299/7, Mladá Boleslav
SSL pro bezpečnou rezervaci