Zvolte službu
Aplikace na: loket, zápěstí, prsty a drobné korekce. Cena 2 Kč za 1cm pásky se účtuje zvlášť.
95 Kč

Aplikace na: rameno, koleno, lýtkové svaly, krční páteř, vyhřezlé plotýnky, Si skloubení a jiný střední tejp. Cena 2Kč za 1cm pásky se účtuje zvlášť.
140 Kč

Aplikace na: páteř, trapézy, velké svaly dolních končetin, kyčelní klouby a rosáhlé tejpy zad. Cena 2Kč za 1cm pásky se účtuje zvlášť.
180 Kč

Aplikace na: páteř, trapézy, horní a dolní končetiny, kyčelní klouby, oteklé kotníky a různé zhmožděniny a poúrazové stavy. Cena 2 Kč za 1cm pásky se účtuje zvlášť.
180 Kč

Aplikace na vyrovnání svalové dysbalance s výrazným úlevovým efektem. Cena 2 Kč za 1cm pásky se účtuje zvlášť.
190 Kč

Masáže u starších lidí mají svá specifika, proto je tato masáž prováděna individuálně podle potřeby zákazníka.Masáž zad a šíje je spojena do ulevujícího zážitku. Dojezd do 10 km od provozovny zdarma, pak 3 Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
210 Kč

Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží (např.dlouhodobým sezením). Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma, pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
270 Kč

Velmi často je vyhledávaná lidmi, co trpí migrénou. Masáž šíje odstraňuje nervozitu a celkové napětí způsobené tuhým svalstvem na krku. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
140 Kč

Ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře. Masáž odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva.Spojuje masáž zad a šíje do jednoho příjemného zážitku. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma, pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
390 Kč

Navazuje na starověké čínské terapie, např. akupunkturu, je však zcela neinvazivní a příjemná. Místo užití jehel se používá pouhý tlak prstů. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
140 Kč

Masáž uvolňuje bolavé a namožené dlaně, uvolňuje kloubní spojení v pažích, rukou a prstech. Masáž prohřívá ruce a dlaně. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
420 Kč

Masáž hrudníku a břicha se soustřeďuje na naše nejdůležitější centra, kterým přináší uvolnění od tenzí a napětí. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
280 Kč

Nohy jsou nejvíce zatěžovanými partiemi. Z důvodu dlouhého stání nebo sezení, nedostatku pohybu a sportu vřele doporučujeme tuto masážní kombinaci. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
370 Kč

Nohy jsou nejvíce zatěžovanými partiemi. Z důvodu dlouhého stání nebo sezení, nedostatku pohybu a sportu vřele doporučujeme tuto masážní kombinaci. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
330 Kč

Masáž celého těla zahrnuje masáž šíje, zad, nohou a rukou. Celá sestava je zaměřená na zharmonizování a uvolnění celého těla jako energetického systému. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma,pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
1 300 Kč

Rekondiční masáže jsou vhodné pro všechny, kdo trpí nedostatkem aktivního pohybu, či jsou v rekonvalescenci po úrazu,nebo operaci. Aplikace 15-90 minut. Dojezd do 10 km od provozovny maséra zdarma, pak 3Kč/km, počítá se i zpáteční cesta.
170 Kč
Shrnutí rezervace
Komenského náměstí 130/2, 28601 Čáslav - Staré Město
SSL pro bezpečnou rezervaci