Zvolte službu
Pánský střih za pomocí nůžek a strojku s úpravou kontur, obočí a opálení chloupků v uších. Mytí vlasů,masáž hlavy a finální styling.
590 Kč

Pánský střih za pomocí strojku bez nůžek s úpravou kontur, obočí a opálení chloupků v uších. Mytí vlasů,masáž hlavy a finální styling.
390 Kč

Pánský střih dlouhých vlasů za pomocí nůžek s úpravou kontur, obočí a opálení chloupků v uších. Mytí vlasů,masáž hlavy a finální styling.
780 Kč

Zastřižení vousů se zaholením kontur nebo kompletní oholení do hladka. Napaření pokožky horkým ručníkem Hot-Towel.Ošetření pokožky.
450 Kč

Zastřižení vousů se zaholením kontur a barvením. Napaření pokožky horkým ručníkem Hot-Towel.Ošetření pokožky.
840 Kč

Pánský střih za pomocí nůžek, úprava obočí a chloupku v uších, masáž hlavy spojený s úpravou vousů nebo kompletním oholením.Mytí vlasů, styling a ošetření pokožky.
980 Kč

Pánský střih za pomocí nůžek, úprava obočí a chloupků v uších, masáž hlavy, úprava a barvení vousů, zaholení kontur.Mytí vlasů a vousů, styling a ošetření pokožky.
1 370 Kč

Pánský střih za pomocí strojku, úprava obočí a chloupku v uších, masáž hlavy spojený s úpravou vousů nebo kompletním oholením.Mytí vlasů, styling a ošetření pokožky.
780 Kč

Pánský střih za pomocí strojku, úprava obočí a chloupku v uších, masáž hlavy, úprava a barvení vousů, zaholení kontur.Mytí vlasů a vousů, styling a ošetření pokožky.
1 170 Kč

Pánský střih za pomocí nůžek nebo strojku, úprava obočí a chloupku v uších speciální čistící lázeň vlasů,prodloužená masáž hlavy a krku spojený s úpravou vousů nebo kompletním oholením. Mytí vlasů, styling a ošetření pokožky.
1 590 Kč
Shrnutí rezervace
Táborská 18, Praha 4
SSL pro bezpečnou rezervaci