Zvolte službu
KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ PLETI OBSAHUJE ODLÍČENÍ, PEELING, TONIZACI, ČIŠTĚNÍ PLETI, VÝŽIVNÉ SÉRUM ČI AMPULI, MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU,DEKOLTU A RUKOU. DEPILACI PARTIÍ OBLIČEJE DLE PŘÁNÍ, UPRAVA A BARVA OBOČÍ. ZÁVĚREČNÁ MASKA DLE POTŘEB PLETI.
1 150 Kč

Kompletní kosmetická péče o pleť včetně barvení a depilaci obličeje. Navíc luxusní Phyris masky dle výběru a typu pleti : Hyaluron Matrix Mask (maximální hloubková hydratace,Collagen Mask (zpevnění kontur) nebo Cell Refil - kmenové buňky- lifting s velkým efektem
1 350 Kč

Ošetření pleti radiofrekvenčním výkonným přistrojem Spa Rf. Omlazení pleti, podpora novotvorby kolagenu, vypnutí kontur,viditelný výsledek. včetně kosmetického ošetření. DOPORUČUJI!
1 500 Kč

Kompletní kosmetická péče o pleť s přístrojovým ošetřením radiofrekvencí pro obnovu kolagenových vláken,ampulí dle potřeby pleti a s luxusní Collagen maskou .
1 750 Kč

Individuální kurz obličejové jógy zahrnuje základní sestavu cviků, analýzu pleti, doporučení cviků a péče pro domácí použití.Více info na webu nebo mne kontaktujte. Délka kurzu 90-120 min.
1 290 Kč

Přístrojové ošetření pleti jehož součástí je zapracování liftingové ampule Essentials dle typu pleti. ošetření vhodné pro efekt vypnutÍ,regeneraci a omlazení pleťových buňek. Součástí ošetření je uprava a barvení obočí, či depilace obličeje, dle potřeb a přání. Součástí ošetření není maska.
1 300 Kč

Liftingová masáž místo obědové pauzy? Relax a současně příjemná masáž podtlakovým přístrojem kombinovaná s ruční masáží.Odstraní únavu, otoky, vypne a díky super liftingové ampuli Essential od Phyris bude pleť připravena na večírek nebo schůzku. délka ošetření 35 min. manipulační čas v rezervaci 45 min je počítán příchod a odchod klienta nedoporučuji pro klienty s citlivou pletí nebo kuperózou
690 Kč

EXPRESS čištění pleti bez masáže a vyživujících sér. Vhodné pro teenagery. Ošetření obsahuje odlíčení pleti, tonizace,peeling, čištění špachtlí, zklidnující maska a závěrečný krém.
850 Kč

Ošetření těla radiofrekvenčím přístrojem Spa Rf Alma laser probíhá vždy na jedné partii, např. břicho, zadní nebo přední strana stehen.Ošetření kombinuji s přístrojem Starvac s nastavitelným podtlakem.
1 500 Kč

kombinace regenerační masáže zad a krku +ošetření partií bříška a stehen přístrojem Starvac
600 Kč

Vakuový přístroj STARVAC kombinuje bańky a hlavici, kterou masírujeme problamatické partie těla. výborné pro redukci celulitidy,pocitu těžkých nohou. Současně je pokožka ošetřena lymfatickým gelem. Kontraindikací jsou křečové žíly,záňět v těle..
550 Kč


Regenerační tělová masáž dle potřeb vašeho těla a konzultace na místě
600 Kč


Metoda SRT Spiritual Response Therapy Při metodě SRT pracujeme skrze napojení na Vyšší Já. Prostřednictvím Vyššího Já je možné nalézt negativní,omezující a škodlivé programy, bloky a vzory, které nám znemožňují žít smysluplným, láskyplným a naplněným životem.
850 Kč
Shrnutí rezervace
Tábor 43B, Brno-Královo Pole
SSL pro bezpečnou rezervaci