Zvolte službu
Střih vlasů včetně začištění krku a oblast obličeje, úprava obočí, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, masáž hlavy,vysušení a na závěr styling + kolínská. Délka služby je cca 30 min. dle náročnosti střihu či úpravy.
430 Kč

Úprava vousů strojkem, napaření horkým ručníkem, zaholení břitvou, opálení chloupků na uších a na závěr péče o vousy a pokožku.Délka služby je cca 30 min. dle náročnosti střihu či úpravy.
370 Kč

Střih vlasů včetně začištění krku a oblast obličeje, úprava obočí, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, masáž hlavy,vysušení a na závěr styling + kolínská.Úprava vousů strojkem, napaření horkým ručníkem, zaholení břitvou a na závěr péče o vousy a pokožku. Délka služby je cca 60 min. dle náročnosti střihu či úpravy.
760 Kč

Tradiční holení zahrnuje. Vymašlovaná pěna, napaření horkým ručníkem, holení břitvou, opálení chloupků na uších a na závěr péče o pleť.Délka služby je cca 30 min. dle náročnosti střihu či úpravy.
390 Kč

Střih vlasů včetně začištění krku a oblast obličeje, úprava obočí, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, masáž hlavy,vysušení a na závěr styling + kolínská.Tradiční holení zahrnuje. Vymašlovaná pěna, napaření horkým ručníkem, holení břitvou a na závěr péče o pleť. Délka služby je cca 60 min. dle náročnosti střihu či úpravy.
780 Kč

Úprava knírku zahrnuje zastřižení, zaholení v oblasti rtů a nosu, opálení chloupků a na závěr balzám, styling + kolínská.Délka služby je cca 15 min. dle náročnosti střihu či úpravy.
160 Kč
Shrnutí rezervace
Palackeho1, Neratovice
SSL pro bezpečnou rezervaci