Zvolte službu
Pokud k nám jdete na první návštěvu a nejste si jistá jaké kosmetické ošetření zvolit, toto bude pro vás to nejvhodnější řešení.Všimla jste si, že se vaše pleť začala měnit? Už není taková jako dříve? Přejete si, aby pleť byla krásná a zdravá? Pokud ano, jste u nás správně :-) První kosmetické ošetření je trochu specifické a liší se od následujících ošetření. Nejprve je potřeba zkontrolovat vaši plet a zhodnotit její stav. Uděláme tedy diagnostiku a zapíšeme hodnoty do zdravotní karty. Zeptáme se vás, jaké je vaše přání a s čím byste chtěla pomoci. Následně vám nabídneme možnosti a kombinace kosmetických ošetření a doporučíme ty nejvhodnější pro vaši pleť. Vy sama si pak budete moci vybrat to, které se vám bude zdát nejsympatičtější. Abychom společně dosáhly největších možných výsledků, je zapotřebí pravidelná domácí i salónní péče. Po této návštěvě, kde je nejdůležitější správné nastavení péče o vaši pleť, už budete sama vědět, na jaké kosmetické ošetření se objednat příště.
1 500 Kč

Kompletní ošetření pleti.
1 500 Kč

Lze přikoupit následující služby : + úprava a barvení obočí - 200 Kč; + speciální péče o oční okolí (oční maska,mikromasáž očního okolí, galvanická žehlička, oční krém proti vráskám) - 250 Kč Pro přikoupení další z výše zmiňovaných služeb, prosím napište požadavek do poznámky.
1 500 Kč

Omlazující a čistící kosmetické ošetření obličeje + úprava obočí. Pokud chcete přikoupit extra péči o oční okolí - 250Kč (oční maska + mikromasáž očního okolí),napište požadavek do poznámek.
2 000 Kč

Omlazující kosmetické ošetření obličeje, krku, brady a dekoltu + úprava obočí. Pokud chcete přikoupit extra péči o oční okolí 250Kč (oční maska + mikromasáž očního okolí),napište požadavek do poznámek.
2 000 Kč

Kompletní kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu + čištění a zapracování sér ultrazvukovou špachtlí, + extra péče o oční okolí,+ úprava obočí.
2 500 Kč

OBSAH OŠETŘENÍ: - diagnostika pleti - odlíčení - tonizace - peeling (studená napářka) - ultrazvukové a mechanické čištění - úprava obočí s barvením - masáž obličeje,krku a dekoltu - sérum dle typu pleti - maska dle potřeby pleti - hydratační/zklidňující krém - péče o rty - oční krém Toto ošetření je vhodné pokud si potřebujete odpočinout a příjemně relaxovat. Ošetření pokožky a masáž se totiž vztahuje i na oblast dekoltu, krku a ramen. Dále je ošetření vhodné, pokud pleť potřebuje hloubkové čištění pórů, černých teček a odstranění šupinek na obličeji. Pleť bude krásně hydratovaná a vyživená. (Vhodné pro všechny typy pleti kromě vysoce aknózní). Pro cílené a zrychlené řešení akné/zánětů, liftingu obličeje a brady, rychlejší redukci jemných vrásek a rozšířených pórů či sjednocení barevnosti pleti doporučujeme cílené ošetření Hydropeptide.
1 490 Kč

Expresní protokol ošetření obličeje je pro zákazníky, kteří nemají dost času a chtějí pokožku rychle oživit,rozjasnit a hydratovat.
1 000 Kč

Základní kosmetické ošetření obličeje. OBSAH OŠETŘENÍ: - diagnostika pleti - odlíčení pleti - tonizace - peeling (studenánapářka) - ultrazvukové a mechanické čištění - zklidňující/čistící /hydratační maska - sérum - denní krém Pokud máte zájem o dokoupení úpravy a barvení obočí , napište to prosím do poznámky. Cena 200 Kč
1 190 Kč

Ošetření obsahuje: - odlíčení pleti - očištění - příprava před nanesením vosku - depilace - následné ošetření (tonizace pleti,zklidňující sérum)
1 100 Kč

Ošetření není vhodné pokud máte alergii na barvy. - konzultace tvaru obočí - odlíčení - tvarování voskem - tvarovánípinzetou - případné zastřihnutí obočí - barvení obočí - sérum na růst a výživu obočí
450 Kč

- konzultace tvaru obočí - odlíčení - tvarování voskem - tvarování pinzetou - případné zastřihnutí obočí - barvení obočíhennou - sérum na růst a výživu obočí - konzultace správné líčení obočí tužkou - prodloužení efektu henny Výdrž barveného obočí především barvené pokožky souvisí s typem pleti. Pokud máte pleť velice mastnou, henna na kůži vydrží jen pár ní. Délka trvání zvýrazněného obočí se liší podle typu pleti v rozmezí 7-30 dní. Lze kombinovat s další službou Prodlužování řas. Cena henny v rámci prodlužování řas je 530 Kč.
700 Kč


Barvení řas probíhá v leže na lehátku, kdy máte po celou dobu ošetření zavřené oči. Není vhodné pro velice citlivéoči. Obsah ošetření: - odlíčení - příprava očního okolí - nanesení barvy - očištění očí - výplach očí - výživa pro řasy (sérum) - oční krém proti vráskám HydroPeptide
450 KčOdstranění probíhá speciálním remuveremt
400 KčCena od 1000 Kč dle náročnosti účesu
1 000 Kč


2 000 Kč

K ceně se připočítává cestovné 10Kč/km
3 000 Kč

Líčení pro maminku nevěsty/líčení pro svědkyni/družičky
500 Kč
Shrnutí rezervace
SSL pro bezpečnou rezervaci