Zvolte službu
Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
560 Kč

Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, úprava vousů + kosmetika, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
780 Kč

Mytí, střih pouze strojkem, úprava kontur, opálení chloupků na uších, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
420 Kč

Mytí, střih strojkem, úprava kontur, opálení chloupků na uších, úprava vousů + kosmetika, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
580 Kč

Klasický střih a klasické holení břitvou nebo úprava vousů dle výběru Elegána,ošetření tváře peelingem,masáž hlavy a obličeje,parafínový zábal rukou,kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill.Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.
1 990 Kč

Napaření vousů horkým ručníkem, speciální olejíček před holením, klasické holení břitvou, desinfekce, ošetření po holení,opálení chloupků na uších a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.
540 Kč

Úprava vousů a kontur, opálení chloupků na uších, kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
440 Kč

Mytí, střih strojkem, úprava kontur, opálení chloupků na uších, napaření vousů horkým ručníkem, speciální olejíček před holením,klasické holení břitvou, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě káva, whisky nebo Pilsner Urquell.
720 Kč

Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, napaření vousů horkým ručníkem, speciální olejíček před holením,klasické holení břitvou, desinfekce, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner
880 Kč
Shrnutí rezervace
Rooseveltova 10, Plzeň
SSL pro bezpečnou rezervaci