Zvolte službu
Kosmetické ošetření dle vašeho výběru. Pracujeme s francouzskou kosmetikou Ericson Laboratoire a s německou značkou Alcina.Ošetření Alcina trvá cca 1.5 hod., Ericson cca 2 hod. / Cosmetic treatment. Treatment takes about 1,5 hour.

Trvalá laserová epilace jedné či více partií. Doba ošetření je od 30 do 90 min. Do poznámky prosím připište,o které partie máte zájem. Ošetřované partie je třeba večer před ošetřením oholit do hladka a nepoužívat následně žádné krémy či deodoranty. Alespoň měsíc před návštěvou chloupky nevytrhávat. Laser diode epilation 808nm of one or more parts of your body. Treatment takes from 30 to 90 minutes, depending on parts you choose. Treatmented parts need to be shaved before treatment. Don't use any creams or deodorant before treatment. Don't pluck your hair at least one month before treatment.

Permanentní barvy, přelivy, tónování vlasů. Pokud si přejete vlasy zesvětlit, vyberte prosím službu zesvětlení vlasů. /Permanent & demi-permanent colors. If you want to lighten your hair, please choose Hair bleaching service.

Zesvětlování, melírování, speciální techniky barvení, stahování barvy, ombre, balayage atd. / Hair bleaching, highlights,special coloring techniques (ombre, balayage etc.)

Pánský střih / Mens haircut Střih dětí pouze od 10 let
250 Kč

Dámský střih, foukaná a závěrečný styling. Ladies haircut, blow dry & final styling

Hloubkové čištění vlasů odstraní z vašich vlasů nahromaděné silikony, minerály a zbytky kosmetických produktů,které brání pronikání pěstících látek správně proniknout do vlasu. Olaplex je unikátní produkt na obnovu disulfidových vlasů. Vhodný na všechny typy vlasů, jediný produkt, který Vaše vlasy skutečně ozdravuje. K ošetření lze přidat i střih.

Denní, večerní i svatební líčení, účesy pro nevšední situace. / Day, night and wedding make-up and hair.

Profesionální péče Laboratoires Renophase. Vhodné pro každý typ pleti. Není vhodné podstupovat v letních měsících. /Professional care Laboratoires Renophase. All skin types, cannot be done during summer.
900 Kč

Toužíte po krásně dlouhých a/nebo hustých vlasech ale příroda Vám nenadělila? Přijďte se zdarma poradit co s tím!Provádíme prodloužení a zahuštění metodou Nanotape, nejšetrnější metodou prodlužování a zahušťování vlasů bez rizika, že ublížíte svým vlastním vlasům. Rádi Vám se vším poradíme a popřípadě spolu vybereme počet pásek a barvu.

Mytí, foukaná, závěrečný styling | Wash, blow dry & style

Nyní za akční cenu 1 999 Kč! Platí od 13.1.2020 do 14.2. 2020. Vyhlazující ošetření agave vyhladí Vaše vlasy až na 2 měsíce,vlasy se nebudou krepatit, zkrotí objem a jejich každodenní úprava bude mnohem snažší.
Shrnutí rezervace
Přemyslovská 14, Praha 3
SSL pro bezpečnou rezervaci