Zvolte službu
Vážení zákazníci, prosíme pokud se nemůžete dostavit na smluvený termín tak nám zavolejte nebo napiště s předstihem.Akceptujeme zrušení rezervace 24 hodin předem. Při nedodržení smluveného termínu si účtujeme na dalši návstěvě 100% běžné ceny. Děkujeme

Střih, mytí vlasů, zaholení kontur, úprava obočí, vysušení, styling a na závěr kolínskou.(45-60 minut)
400 Kč

Úprava vousů, úprava obočí,napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur, nebo holení do hladka. Na závěr balzám akolínská.(30-45 minut)
300 Kč

Stříhání vlasů, mytí, styling, úprava vousů+barvení vousů (pouze hnědá, černá, světle hnědá, jiné barvy nedělám),úprava obočí,napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur. Na závěr balzám a kolínská. (60-90 minut)
1 000 Kč

Úprava + barvení vousů (pouze hnědá, černá, světle hnědá, jiné barvy nedělám) , napaření pokožky metodou HOT TOWEL,holení kontur,Na závěr balzám a kolínská. (45-60 minut)
600 Kč

Stříhání vlasů, mytí, styling, úprava vousů, úprava obočí,napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur, nebo holení do hladka.Na závěr balzám a kolínská. (60-75 minut)
700 Kč

Stříhání vlasů, mytí, styling, úprava vousů, úprava obočí,napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur,nebo holení do hladka.Peeling obličeje a nebo barvení vousů. Na závěr balzám a kolínská. (60-80 minut)
1 000 Kč
Shrnutí rezervace
J.A. Bati 5645, Zlín
SSL pro bezpečnou rezervaci