Zvolte službu
Masáž zaměřena zejména na horní část zad a šiji. Rychlá úleva od napětí.
590 Kč


Každý terapeut si pro Vás připravil jedinečnou relaxační masážní kombinaci svých nejlepších technik. Okusíte tak z technik masáží Havajské,Bambusové, Švédské, Bali, Antistresové či masáže hlavy. Ochutnejte a zamilujte si to pravé.
1 590 Kč


Speciálně navržená terapeutická masáž a kombinace masážních technik uvolňujících svalstvo do hloubky. Terapeut se bude věnovat Vašim ztuhlým zádům či dalším místům a obtížím,které Vás bolí a trápí. Uvolnění klient vnímá většinou ihned po masáži.
1 590 Kč


Velmi oblíbená masáž pro kondiční a nebo profesionální sportovce. Prokrví a uvolní svaly. Odstraní únavu a přispívá k regeneraci.Stimulující a povzbudivé hmaty se silnějším tlakem Vás dostanou jednoznačně do formy! Masáž se provádí i před výkonem.
1 590 Kč


Zvyšuje imunitní systém, zmírňuje migrenózní stavy, pomáhá při odstranění celulitidy, kompletně detoxikuje organismus.Zmírňuje otoky nohou. Nabízíme i variantu lymfatická masáž obličeje pro zlepšení výživy pleti a zmírnění otoků.
1 590 Kč


Masáž těhotných žen je velmi jemná, relaxační. Blahodárně působí na bolesti zad, šíje a nohou. Pravidelné masáže jsouskvělým způsobem relaxace a posilují a harmonizují maminku i dítě.
1 590 Kč

Relaxační péče a masáž chodidel rozšířena o základní ošetření nohou. Zahrnuje: horkou vodní lázeň se solí a esenciálními oleji,peeling, relaxační a reflexní masáž nohou. Ošetření probíhá v sedě na křesle nebo s variantou masáže na lehátku.
890 Kč


Celotělová harmonizační masáž navozuje pocit uvolnění, odplavuje napětí a stres, zlepšuje svalový tonus a kvalitu pokožky.Hlavním účinkem je postupné zapracování kvalitního rostlinného oleje do pokožky a jeho následné pronikání hlouběji do tkání.
1 990 Kč

Masáž hlavy, obličeje, ramen a paží. Mírní napětí, migrény, zklidňuje nervový systém. V Indii se provádí přes oblečení na sucho v sedě na židli.Pro větší uvolnění nabízíme variantu olejové masáže v leže na lehátku.
790 Kč


Tento speciální program stimuluje metabolismus a aktivuje lipolýzu-spalování tuků, prokrvuje a zlepšuje reliéf pokožky a její pružnost,zmírňuje projevy pomerančové kůže. Ošetření zahrnuje: peeling, zábal THALASPA, drenážní masáž a závěrečnou péči.
1 790 Kč

Užijte si společnou masáž a saunu ve dvou v příjemném prostředí našeho salonu. Balíček obsahuje: 2x masáž 50min, 2x sauna 30min,2x miska ovoce, láhev Martini Prosecco nebo čerstvé kokosové ořechy k osvěžení.
2 690 Kč

Užijte si společnou masáž a vířivku ve dvou v příjemném prostředí našeho salonu. Balíček obsahuje: 2x masáž 50min,2x vířivka 30min, 2x miska čerstvého ovoce, láhev Martini Prosecco nebo čerstvé kokosové ořechy. Rezervace je nutná min. 24h předem.
2 990 Kč

Dokonalá relaxace pro páry se společnou masáží, saunou a vířivkou. Balíček obsahuje: 2x masáž 50min, 2x sauna 30min,2x vířivka 30min, 2x miska čerstvého ovoce, láhev Martini Prosecco nebo čerstvé kokosové ořechy. Rezervace je nutná min.24h předem.
3 290 Kč

Balíček obsahuje 1x 30 min. sauny, 1x 30 min. CHILLIN relaxační masáž, 1x welcome drink Martini Prosecco.
1 180 Kč

Balíček obsahuje 2× 30 min. sauny, 2× 30 min. CHILLIN relaxační masáže, 2× welcome drink Martini Prosecco.Terapie probíhá s jedním terapeutem, který Vás masíruje po sobě, zatímco druhý relaxuje v sauně.
2 360 Kč

Saunování o teplotě 85-95°C a vlhkosti do 15%. Doporučuje se cyklus 5-10min. v sauně a 10-20min. v odpočívárně.Nevhodné pro lidi s onemocněním srdce, kůže nebo virózou.
590 Kč

Relaxace pro 4 osoby obsahuje: 4x masáž 50min, 4x sauna 30min, láhev Martini Prosecco, mísa s ovocem, sushi nebo naše tradiční pravé kokosové ořechy k osvěžení.Náš salon dovede pojmout až 6 lidí. Kalkulace jsou přímo na míru.
5 990 Kč

Cena zahrnuje pronájem celého salonu. Můžete využít vířivku, finskou saunu, postel, sprchu, masážní lehátka a bio oleje.V ceně je připravena láhev Martini prosecco 0.75l nebo vychlazené mladé kokosové ořechy. Rezervace je nutná min. 24h předem.
3 490 Kč
Shrnutí rezervace
Pobřežní 58, Praha 86
SSL pro bezpečnou rezervaci