Zvolte službu
Provádíme ruční čištění interiérů aut a náš úklid zahrnuje následující činnosti: čištění interiéru včetně zavazadlovéhoprostoru, luxování, mytí oken z vnitřní i vnější strany a mytí zrcátek, mytí mezidveřních prostor, ošetření palubní desky.
1 250 Kč

Nabízíme Vašemu vozu vrácení lesku a záři pomocí rozleštění světlometů. Repase, broušení a renovace světlometů zaručuje průzračnost,obnoví lesk a průzračnost a plní plně účel, ke kterému je určen.
700 Kč

Váš automobil přivezete ve smluvený čas do naší provozovny v Křeseticích. Pokud bude třeba můžeme vás odvézt do zaměstnání apod.a po dokončení práce pro vás dojet, abyste se mohli váš automobil převzít.
800 Kč

V našem servisu (v Křeseticích) Vám nabízíme výměnu motorového oleje ve Vašem voze. Výměna oleje je zpoplatněna částkou 250 Kč vč.DPH + 50 Kč za ekologickou likvidaci oleje a filtru. Pokud koupíte olej a filtr u nás, výměna je zcela ZDARMA.
250 Kč

Autobaterie Banner,Bosch,Mammut Výměna je zcela zdarma.

Potřebujete převézt nějaké věci, nábytek, zajet si např. pro stavební materiál? Nabízíme možnost zapůjčení přívěsného vozíku.Službu je možné objednat předem na vámi určený termín. Ložná plocha: (130 x 210) cm
300 Kč

Nemáte kde uschovat vaše vozidlo nebo uskladnit např. objemný stroj nebo nářadí? Nabízíme možnost úschovy vašeho vozu či stroje v naší dílně.Prostor je samozřejmě uzamčen.
200 Kč

Pokud si při opravě nemáte kde zvednout váš automobil, využijte naší zdviže viz. foto. Cena: 40,- Kč / den
40 Kč
Shrnutí rezervace
Křesetice, Kutná Hora
SSL pro bezpečnou rezervaci